Energetické dimenze

Energetické dimenze / světy, jsou světy, které existují bok po boku s fyzickou realitou.

Nejen lidé mají svá energetické těla – VŠECHNY VĚCI MAJÍ SVOU ENERGETICKOU ROVINU. Vedle HARDu (fyzické reality) leží plně funkční, neuvěřitelně komplexní a krásný energetický svět. To, co se děje v energetických dimenzích, přímo ovlivňuje to, co se děje v HARDu, protože jsou součástí stejného systému, stejného Vesmíru.
Existuje mnoho věcí, zejména chování lidí a zvířat, které nedávají vůbec žádný smysl, když se na ně díváme jenom z pohledu HARD okolností.

Je to jednoduché. Jako lidské bytosti máme velmi reálný vliv k utváření a formování energii v energetických dimenzích, abychom ovlivňovali změny tam A pak i v HARDu. Dalo by se to nazvat Energetickou magií.
Schopnost číst energetické dimenze a vidět, co se tam děje, je funkcí lidské energetické mysli. Dá se to naučit a pro lidské bytosti je to vlastně přirozené. Práce s energetickými dimenzemi A s HARDem jako jedním jediným systémem, přinese lidem zcela jinou zkušenost – i když se vůbec nezmění žádná z fyzických okolností, ve kterých se nacházejí.
Použití bezpečných, strukturálních a logických přístupů, jako je Project Sanctuary, EMO a The Energy Symbols, umožňuje současným moderním lidem vstoupit do těchto energetických dimenzí, do skutečného světa zázraků, který tady vždy byl, a právě teď je.

 

Energetické formy

Existuje nespočet energetických forem, o kterých vůbec nic nevíme a kterým v současnosti ještě nerozumíme. Je velmi důležité nedávat jim žádné špatné „nálepky“ nebo „z nich nedělat něco, čím nejsou“.

Všechny energetické formy a výskyty nazýváme erea – existující energetické reality, takže je nám jasné, že:
a) opravdu tam něco je
b) že o této energetické formě zatím nic nevíme a potřebujeme zjistit více.

Všechny energetické formy – erea – se řídí obecnými energetickými pravidly, což nám dává dobrý výchozí bod pro zacházení s erea, bez ohledu na to, jaké mohou být.

Nezohledníme-li energetické dimenze, nedává svět smysl.

Když jsou energetické dimenze započítány, realita se stává logickou.

Řešení války - CZ titulky