Moderní energetické ťukání pro profesionály

Moderní energetické ťukání pro profesionály – certifikovaný výcvikový program

Pokud se naladíme na to, jak se cítíme a co potřebujeme, co nám chybí a jaká jsou řešení, dokážeme s pomocí Moderního energetického ťukání odstranit stres, emoční problémy a rychleji se přesunout do vyššího, příjemnějšího emočního stavu. Pak nás to vede raději k tomu, abychom se cítili šťastnější a silnější, aniž bychom se pitvali v bolestivé minulosti. Svůj stav můžeme přivést na +10 léčivou událost, prožívat lásku, svobodu, odpuštění a vytvořit tak pro sebe a své klienty prahový posun s trvalou změnou.

Poznámka – Na tento profesionální kurz se mohou přihlásit ti účastníci, kteří dokončili Moderní energetické ťukání – základní kurz.

Moderní energetické ťukání pro profesionály

Tento vysoce praktický kurz je složen ze 12 modulů a mnoha užitečných cvičení. Pro GoE vytvořila Silvia Hartmann. Součástí je plně barevný manuál.
Délka kurzu: 4 dny
Cena kurzu: Kč 17.000,-

Kurz Moderní energetické ťukání pro profesionály – odkrývá účastníkům hlubší rovinu – jak informací, tak i dovedností. Dále nabízí pokročilejší způsob práce a další nástroje pro profesionální praxi a pro práci s energetickým tělem klienta, jeho odstresování, stabilizování a posílení.
Šťastné energetické tělo = šťastný (úspěšnější) klient. Účastníci si osvojí vše nezbytné, aby uměli profesionálně pomáhat druhým lidem.

Pro koho je Moderní energetické ťukání pro profesionály?

Tento kurz je nezbytný pro všechny lidi, kteří pomáhají druhým lidem – pro léčitele, manažery, kouče, profesionály na zvládání stresu, lékaře, poradce, pro ty, kteří chtějí najít a následovat novou kariéru v bezpečném vyvedení lidí z nepříjemných stavů (nebo náročných vztahů) na lepší místo v jejich životě, na kterém jsou zdravější, výkonnější a šťastnější.

Po dokončení tohoto kurzu obdržíte certifikát Profesionál Moderního energetického ťukání. Budete vybaveni (teoreticky i prakticky) na profesionální pomoc. Získáváte také přístup do skupiny dalších profesionálů, vaše členství se rozšíří na profesionální, prodlouží se o 1 rok a získáte další slevy a výhody.

O Silvii Hartmann

silvia hartmann 2014 prw - Moderní energetické ťukání - základní kurzSilvia Hartmann je jednou z původních tvůrců energetického ťukání. V roce 1998 pro „Meridian & Energy Therapy Practitioner“ (MET Prac) právě Hartmann napsala první profesionální výcvik klasického EFT. O rok později napsala vůbec první knihu o klasickém EFT – „Adventures In EFT“, a v roce 2012 Hartmann vytvořila revoluční kurz „Energy EFT Master Practitioner“, což byl nejaktuálnější a nejdostupnější kurz na ťukání, který byl poté zdokonalen a v roce 2017 nahrazen kurzem Moderní energetické ťukání pro profesionály.

 

diagram MET PRO - Moderní energetické ťukání pro profesionály

Moderní energetické ťukání pro profesionály – přehled

Modul 1: Dar moderní energistiky
Modul 2: Síla pozitiv
Modul 3: Budoucí orientace
Modul 4: Léčebný tok
Modul 5: Protokol příběhu
Modul 6: EMO protokol energetického těla
Modul 7: Energetický matrix
Modul 8: Zázraky uzdravování
Modul 9: Energetické vztahy
Modul 10: SuperMind řešení
Modul 11: Pokročilé energetické ťukání
Modul 12: Nový začátek

tanec - Moderní energetické ťukání pro profesionály

Pro účast na tomto kurzu, požadujeme úspěšné dokončení:
Moderní energetické ťukání – základní kurz

Doporučená literatura:
Moderní energetické ťukání – připravujeme

Doporučení pro další krok:
Moderní stres management pro profesionály