Lukáš Němec

Narozen v 77. V brzkém mládí, ve věku 23 let, se mu radikálně změnil život. Po autonehodě a třech týdnech v kómatu odkázán na invalidní vozík. Následovalo dlouhé období cvičení a rehabilitace. Něco tomu ale chybělo. Seberealizace.

Lukáš Němec

Lukáš Němec, v letadle před seskokem

Hledání odpovědí

V náboženství – ani ve Východním – se svou karmou, ani v Západním se svou vinou, posun vpřed neměl. Posun ale byl – opačným směrem – uzavření v minulosti, v problému, v příčině …. . O moc lepší na tom nebyla psychologie nebo minulé životy. Sice zajímavé, ale posun žádný. Orientace většinou do problému, do minulosti.

Lukáš Němec a seberalizace

V roce 2002 založil knihkupectví BHAKTI, které později doplnilo nakladatelství mj. s originálními českými a úspěšnými mandalami (…a zase ten stres  :-), resp. základní řešení, jak jej zvládnout).

Mnohá vysvětlení objevil v energistice (mj. ono PROČ bylo velmi jednoduché: dlouhodobě vystresované a podvyživené energetické tělo, a z energistického pohledu byla nehoda vysoce minusovým stavem, se kterým jsou spojena vážná nebo smrtelná poškození – (nevěděl to, ale …. neznalost neomlouvá). I to se rozhodl změnit.

Jiný postroj nejen k energetickému tělu, ale i k energetickým světům a k životu, i k sobě způsobilo, ponoření se do ještě větší hloubky energistiky. Výsledkem je mnohem šťastnější, smysluplnější a radostnější život, který je zaměřen na budoucnost (na to, co může ovlivnit).

Na základě vlastních zkušeností (co moc nefunguje a co zase jo), díky vlastní dřívější neznalosti, s ohledem na nepřítomnost důležitých informací a hlavně absenci fungujícího přístupu a technik, se rozhodl zlepšit povědomí o energistice, o energetickém těle, příčinách i důsledcích stresu a způsob jeho zvládání v životech jednotlivců i kolektivů. Energistika je způsob JAK to udělat – JAK se dostat ze stresu k úspěchu (nebo chcete-li ke štěstí). Proto se od roku 2021 věnuje energistice a jejímu rozvoji u nás.

Lukáš Němec a osobní život

Od 2001 ženatý se ženou Janou, v níž měl a má oporu, a s níž společně sdílí zájem o Energistický přístup. Rodinu rozšířil syn Tadeáš 2008 – (úspěšný florbalový útočník) a o několik let později francouzský buldoček Dixi. S rodinou žije v Uherském Hradišti.

Kvalifikace v Energistice:
Především vlastní, někdy trošku bolestivá zkušenost, která ho dovedla k energistice 🙂
• Lektor Moderní energistiky
Profesionál v Moderním stres managementu
Profesionál v Moderním energetickém ťukání
• Star matrix Profesionál
• SuperMysl Profesionál
• Moderní energetický kouč
• EMO Profesionál
• Moderní energetický léčitel a další