ENERGISTIKA

(Moderní) Energistika

V triádě MYSL – TĚLO – DUCH se zabývá posledním z nich. Je novým, třetím odvětvím, který se zabývá energetickou realitou – duchovním světem – duší, energetickým tělem, energií, emocemi, stresem, myšlenkami, tvořením reality…..

Není výdobytkem poslední doby. Je zde s námi je tisíce let, jen se ji v různých dobách říkalo různě. Přívlastek „moderní“ se pojí s její zakladatelkou Silvií Hartmann, která tím jasně oddělila zastaralé a starodávné přístupy Východu i Západu – mnohdy nesmírně složitými, a nahradila je přístupem jednoduchým, obsahujícím jak logiku, tak i lásku.

Energistika

je způsob, jakým lidé přistupují k realitě s pomocí šesti smyslů, nikoli jen pěti. Další, dodatečné informace, které může jednotlivec získat o realitě, je posunem paradigmatu a těchto 16,7 % mu přináší velmi významnou výhodou. S realitou jsme tedy spojeni šesti smysly, nejen pěti. Je zcela nemožné porozumět lidské bytosti, aniž bychom zohlednili těchto 16,7%. Informace ze šestého smyslu, těch chybějících 16,7%, výrazně zvyšují komplexnost a umožňují nám přistupovat k sobě samému, ale i ke světu, jako takovému mnohem realističtěji a efektivněji.

Energistika pracuje s energetickými složkami reality, zaměřuje se energetické tělo a energetické roviny.

Vezměte prosím na vědomí, že Energistika není náboženstvím, i když umožňuje těm, kteří vyznávají náboženství, získat více ze svých stávajících náboženských praktik, textů a přesvědčení – přesněji o 16,7%.

Energistika

Energista – osoba, která bera realitu energetického těla opravdu vážně. Ve své práci se primárně zaměřuje na něj. Hlavním záměrem energisty je zlepšení proudění energie v energetickém těle, jinými slovy zlepšení podmínek, ve kterých energetické tělo je.

 

Komu dokáže pomoci?

 

Řešení války - CZ titulky