Energista – 6 otázek

KDO je to Energista? A CO dělá?

Energista je člověk, který bere zcela vážně existenci Energetického těla. Na něj pak zaměřuje své působení. Základem práce každého Energisty je zlepšení proudění energie v Energetickém těle, čímž se zlepší podmínky a i jeho fungování. Tento princip vychází z Energistiky – z třetího odvětví, které popularizuje zakladatelka Silvia Hartmann.

JAK to funguje?


Na Energistické sezení nemusíte cestovat stovky kilometrů – samozřejmě ale můžete, pokud chcete 🙂 .
Díky moderním technologiím (internetu, počítačům a chytrým mobilům) lze schůzku zvládnou i on-line. Výsledky jsou pak zcela srovnatelné se schůzkou osobní / fyzickou.

Více o Energistickém sezení.

 

V ČEM mi Energista dokáže pomoci?

Na osobní rovině umí pomoci s emocemi, náladami, s motivací, s učením a soustředěním, se zvládáním stresu, s výkonností, s plánováním a hlavně s realizací očekávané budoucnosti.
To vše jsou primárně záležitosti energetického těla, které, když se zlepší, tak přináší velké změny.

 


KDE je můj nejbližší Energista?

Seznam energistů naleznete na tomto odkazu.

 

Energista

Energista

Můžu se také stát Energistou?

Ano.
Energistika je pro každého, kdo chce dělat smysluplnou práci, pomáhat a vidět výsledky. Krása Energistiky tkví ve využívání 16,7% dodatečných informací, které jsou sice k dispozici každému, mnozí z nás o nich vůbec neví nebo je dokonce odmítá.

Energistou se stáváte, jakmile absolvujete některý z našich základních kurzů. Svůj život tak obohatíte o opravdu kouzelný – energistický přístupu k životu / ke světu. Pak si dokážete pomoci sami, zvládat své energetické roviny (a emoce), libovolně se mezi nimi pohybovat nahoru a dolů.

Energista – profesionál
Upgradujte své dovednosti na profesionální úroveň, pronikněte  do Energistiky hlouběji a pracujte efektivně s druhými lidmi.

 

Více o Energistice se dočtete v tomto článku?