Energistické sezení

Jak energistické sezení probíhá?

Nemáte-li s energistikou žádné zkušenosti, můžete ZDARMA využít 15 „ochutnávacích“ minut, ve kterých si ji vyzkoušíte na vlastní kůži. Neriskujete tedy nic.

Setkáme se buď osobně (fyzicky) v naší kanceláři v Uherském Hradišti nebo online prostřednictvím ZOOMu (podrobný návod k instalaci na PC, nebo ke stažení na jiná zařízení).

Energistické sezení

Energistika je krásná v tom, že vůbec nemusíte mluvit konkrétně – o tom co chcete nebo naopak, čeho se chcete zbavit. Nemusíte sdělovat žádné podrobnosti, případně se vystavovat nepříjemným situacím. O ničem z toho mluvit nemusíte! (vhodné pro muže a lidi, kteří neprojevují emoce, nebo kteří nemohou či neumí mluvit). A přesto vše vyřešíte.

Enegistika se zaměřuje na energetickou rovinu, kde tyto podrobnosti nejsou třeba. Na ní dělá změny, které se projeví ve skutečném životě.

Nepotřebujete již hledat KDO, KDY, CO – vyřešit ex-manžela, ex-přítelkyni, matku, šéfa, společníka, trenéra nebo učitelku – kteří vám ublížili, abyste se posunuli dál, byli úspěšní, spokojení, sebevědomí, nebo jen šťastní. Ani se nemusíte bát – maturity, zkoušky, přijímacího pohovoru, veřejného vystoupení…. doplněte si sami. Tréma, stres ani pochybnosti na vás již nebudou mít vliv a nepokazí vaše úsilí.
A už vůbec se není třeba zabývat tím, PROČ to tak je – hledat viníka nebo příčinu a pitvat se v problému (často bezvýsledně i několik let). Svůj čas i peníze určitě umíte využít mnohem lépe 🙂

Stačí, že víte, co chcete (nechcete) nebo CO má být jinak, než je teď. Mnohdy stačí i velmi obecná představa.

Chcete se na energistické sezení objednat?

Pro objednávky a dotazy využijte kontakty.

Energistické sezení