Energetická mysl

Co to je Energetická mysl?

Energetická mysl je známá také jako nevědomá nebo podvědomá mysl. Je mozkem energetického těla.

Každý člověk má energetické tělo a toto energetické tělo má energetické ruce (léčivé ruce), mnoho vrstev (energetický systém), dráhy a kanály, trávicí systém (energetická výživa) a má také energetickou hlavu. Tato energetická „hlava“ má receptory, které umí „vidět“ energetické světy aktuální reality. V minulosti se Energetická mysl nazývala nevědomá nebo podvědomá mysl, ale nyní ji nazýváme přesněji energetickou myslí.

Energetická mysl dokáže číst vzorce energetických dimenzí a je

  • Energetická mysl je naše spojení s energetickými světy existující reality.

Je navržena tak, aby předávala své závěry, výsledky a informace, prostřednictvím „šestismyslového vnímání“, našemu vědomému já. Šestismyslové vnímání jsou zážitky celého těla, přesně jako lucidní sen, které obsahují vjemy, pocity, emoce, obrázky, zvuky, hlasy a vše ostatní, co byste obdrželi, kdybyste byli zcela vzhůru a při vědomí a šli po ulici.

Pro většinu lidí se spojení mezi Energetickou myslí a Vědomou myslí přerušila, a přijímají pouze část informačního toku.

Někteří lidé mohou vidět obrázky, jiní slyšet hlasy a další se při přístupu k informačnímu toku spoléhají na své pocity, vjemy. Avšak zcela funkční lidská bytost dostává všechny tyto informace najednou – skrze „šestismyslové vnímání“.

I když je v současnosti velmi málo lidí schopných přijímat a chápat šestismyslové vnímání, tak všechny kanály a spojení mezi lidským vědomím, tělem a energetickou myslí existují – jenom se nepoužívají.

Použijeme-li přirovnání, pak v něm je člověk, který byl od narození připoután k židli a ztratil nejen schopnost pohybovat nohama nebo chodit, ale dokonce i vědomí, že je to možné.

Nohy stále existují; cesty k jejich fungování stále existují; chce to prostě trochu jemného cvičení a zkušeností, aby se do nohou vrátil cit a pak pohyb.

Nakonec se takovému člověku vrátí schopnost stát, chodit, pak běhat a dokonce i tančit.

Stejně tak existuje Energetická mysl, která čeká na opětovné spojení s Vědomou myslí a s tělem, aby bylo možné dosáhnout jednoduché přirozené, jasné, zdravé a přehledné formy zpracování informací a myšlení.

V současnosti existuje pouze jeden systém k dosažení tohoto opětovného spojení drah mezi Energetickou myslí a Vědomou myslí. Ten navrhla Silvia Hartmann v roce 1993 a dostal kódové označení „Project Sanctuary“ a později se zdokonalil v „SuperMind“.

Jak znovu spojit Energetickou mysl a Vědomou mysl Tě naučíme na speciálním školení SuperMind, kde se krom jiného naučíš i exponenciálně rozšířit svou kreativitu a schopnost úspěšně vyřešit malé i velké problémy. Výcviky a kurzy pořádáme ve spolupráci s Bhakti.