SuperMind

SuperMind je přístup vycházející z Energistiky, z Projektu Svatyně od Silvie Hartmann.

Jedná se o bezpečný a jednoduchý způsob, jak obnovit komunikaci se svým srdcem, myslí – a duší. A co je opravdu skvělou zprávou? Je zdrojem kreativity a někdy i překvapujících řešení…. a to vše se lze naučit a dál rozvíjet svou kreativitu.

Energetické světy, reality a roviny jsou domovem Energetické mysli – možná ji znáte jako podvědomí nebo nevědomí. Umělci, vynálezci ale i každý z nás, čerpá inspiraci, nápad, báseň, knihu, píseň, myšlenku, vynález… z energetického světa (zatím v HARD, v té konkrétní podobě neexistuje).

 

Vědomá mysl + Energetická mysl = SuperMind (SperMysl).

 

Vědomá mysl a Energetická mysl jsou systémy zpracování dat, které byly vytvořeny, aby spolupracovali jako jeden systém.

Na vyšších úrovních Moderního energistického grafu utváří párovou bublinu a vzájemně se sladí. Jakmile se to stane, vznikne úplně odlišná forma logiky – spíše než organická logika, se projeví skutečná inteligence.

S pomocí přístupů založených na Projektu Svatyně, dalších technik a energistických metod mezi nimi dokážeme zajistit lepší informační výměnu a opětovné propojení (lepší energetický tok).
To nám k SuperMindu umožňuje přistupovat z nižších energetických stavů a nacházet velkolepá řešení např. nejrůznějších starých problémů.
Energetická mysl je obzvláště užitečná, pokud jde o jakékoliv ENERGETICKÉ záležitosti, protože to je její přirozená rovina fungování.

Pro Energisty je používání SuperMindu v běžném životě zásadní pro to, aby byli schopni přistupovat ke složitosti reality, která má exponenciálně více informací, než verze reality zredukované, které říkáme HARD, a která ignoruje energetické vlivy.

Řešení války - CZ titulky