SuperMind

SuperMind je přístup vycházející z Energistiky, z Projektu Svatyně.

Jedná se o bezpečný a jednoduchý způsob, jak obnovit komunikaci se svým srdcem, myslí – a duší. A co je opravdu skvělou zprávou? Je zdrojem kreativity a někdy i překvapujících řešení…. a to vše se lze naučit a dál rozvíjet svou kreativitu.

Energetické světy, reality a roviny jsou domovem Energetické mysli – možná ji znáte jako podvědomí nebo nevědomí. Umělci, vynálezci ale i každý z nás, čerpá inspiraci, nápad, báseň, knihu, píseň, myšlenku, vynález… z energetického světa (zatím v HARD, v té konkrétní podobě neexistuje).

 

Vědomá mysl + Energetická mysl = SuperMind (SperMysl).

 

Vědomá mysl a Energetická mysl jsou systémy zpracování dat, které byly vytvořeny, aby spolupracovali jako jeden systém.

Na vyšších úrovních Energistického grafu utváří párovou bublinu a vzájemně se sladí. Jakmile se to stane, vznikne úplně odlišná forma logiky – spíše než organická logika, se projeví skutečná inteligence.

S pomocí přístupů založených na Projektu Svatyně, (nyní pod společným jménem SuperMind) dalších technik a energistických metod dokážeme mezi oběma myslemi zajistit lepší informační výměnu a opětovné propojení (lepší energetický tok).

To nám k SuperMindu umožňuje přistupovat z nižších energetických stavů a nacházet velkolepá řešení např. nejrůznějších starých problémů.
Energetická mysl je obzvláště užitečná, pokud jde o jakékoliv ENERGETICKÉ záležitosti, protože to je její přirozená rovina fungování.

Pro Energisty je používání SuperMindu v běžném životě zásadní pro to, aby byli schopni přistupovat ke složitosti reality, která má exponenciálně více informací, než verze reality zredukované, které říkáme HARD, a která ignoruje energetické vlivy.

SuperMind je přístup, který si dokážete osvojit také. Na tomto pokročilém výcviku se naučíte používat Energetickou mysl, sladit Vědomou a Energetickou mysl a velmi významně rozšíříte svou kreativitu a schopnost nalézat geniální řešení.

Výcviky a kurzy pořádáme ve spolupráci s Bhakti.