3 roviny reality

3 roviny reality – jak jim rozumět?

  1. Fyzická realita
  2. The HARD / Tvrdá realita
  3. Energetická realita

 

  1. a 3. jsou věrohodné, rozumné a racionální a řídí se zákony Velkého tvůrčího řádu; 2., Tvrdá / The Hard, byla vytvořena lidmi a výše uvedeným se neřídí. Silvia Hartmann ji nenazvala The HARD / Tvrdou proto, že je tvrdá jako žula, ale proto, že je pro lidi tak těžké na této úrovni žít.

 

Zde je meditace na 3 roviny reality, která je sjednocuje:

 

  1. Podívejte se dolů na své nohy na podlaze. Protáhněte si prsty na nohách, abyste si uvědomili fyzickou realitu. Toto je fyzická úroveň.
  2. Dívejte se přímo před sebe. Všude kolem sebe můžete vidět vesmír věcí vytvořených lidmi. Patří mezi ně všechny fyzické předměty, které můžete kolem sebe vidět a kterých se můžete dotknout, stejně jako všechny zákony vaší země, filozofie, náboženství, vědy a daně, které z peněz platíte, které vlastníte nebo dlužíte. Tato úroveň je The HARD / Tvrdá a neřídí se základními zákony Velkého Tvořivého řádu; snaží se je ignorovat nebo jim odporovat, a to je Odklon (nesoulad) reality, kvůli kterému je zde tak těžké žít.
  3. Podívejte se nahoru a skrz strop, skrz mraky, skrz atmosféru, skrz vesmír a ještě výš. Toto jsou energetické úrovně, na kterých existuje vaše energetické tělo, stejně jako Hvězdná pole a vedle nich mnoho dalších energetických existencí.

 

Všechny 3 roviny reality dohromady tvoří úplnou realitu.

Abychom se dostali do toku s Velkým tvůrčím řádem, potřebujeme The Hard / Tvrdou realitu restrukturalizovat, přičemž od tohoto okamžiku začne fungovat lépe a bude potřebovat lepší jméno, jako např. Úžasný nebo Mimořádný.

Objevte, jak je (a byl) váš život mimořádný – více ve Star Matrixu, kde se také naučíte, jak roviny udržovat v symbióze.


Jsme odborníci na energii, potenciál, motivaci a další nefyzické = energetické složky, se kterými se všichni každodenně setkáváme. Naučíme vás, jak se energizovat (zvládat stres). Rádi vám pomůžeme obohatit váš život o 16,7% informací, a exponenciálně tak zlepšit vaše výsledky, vztahy i naplnění.

Výcviky a kurzy pořádáme ve spolupráci s Bhakti.