Výhoda 16

Co je to výhoda 16?

Je to přesně 16,6667% dodatečných informací, které nám 6. smysl dává, a které mění způsob, jakým přistupujeme k realitě.

Máme (přinejmenším) 6 smyslů, ne jen 5.
6. smyslem jsou emoce – pocity, které jsou generovány energetickým tělem, a které jsou přenášeny do fyzického těla.

Svá rozhodnutí opíráme o to, jak realita funguje, tj. na příchozích informacích. Vyloučíme-li však 6. smysl, pak nám schází 16.7 % informací, bez nichž realita nedává smysl, a zejména jednání lidí smysl nedává. Když však do rovnice přidáme chybějící informace, tečky se spojí a my začneme „vidět víc“ – což je metafora pro „více chápat, více umět, být méně zmatený a méně se bát“.

A v neposlední řadě tím zafunguje výhoda 16, neboli obohatíme své chápání reality o dodatečných 16,7% informací. Ty dnes mnoho lidí nemá a výhoda 16 tak představuje obrovskou konkurenční výhodu oproti těm, kteří je nemají. …A tak tomu bylo vždy – v celé lidské historii.

S Energistikou může každý člověk dosáhnout přístupu k chybějícím datům – používáním moderních energetických technik.

Každý, kdo zakusil přístup k dodatečným 16,7 %, může být označen jako „osvícený“.


Jsme odborníci na energii, potenciál, motivaci a další nefyzické = energetické složky, se kterými se všichni každodenně setkáváme. Naučíme vás, jak se energizovat (zvládat stres). Rádi vám pomůžeme obohatit váš život o 16,7% informací, a exponenciálně tak zlepšit vaše výsledky, vztahy i naplnění. Výcviky a kurzy pořádáme ve spolupráci s Bhakti.