Energetický průměr

Co je to Energetický průměr?

Je to číslo, na kterém se většinou času pohybujeme. Přehledně a jednoduše jsou průměry zobrazeny na Moderním energistickém grafu. Zvýšení tohoto průměru na vyšší číslo změní váš život k lepšímu.

Energetický průměr – Každý den se všichni na energistickém grafu pohybujeme nahoru a dolů. Někteří lidé mají velmi velké výkyvy, jiní mají menší výkyvy, ale všichni máme ENERGETICKÝ PRŮMĚR.

Šířka pásma Energetického průměru určuje, v co můžeme v životě doufat.

Zvýšení energetického průměru, nikoli samotné odpojení zážitků s vysokou energií, je to, co „změní váš život“.
To nám dává otázku: „Co potřebuji ke zvýšení svého energetického průměru?“ což nám přináší různé odpovědi a směry osobního rozvoje.

Energetické průměry v bublinách

Energetické průměry také vstupují do hry v bublinách, ať už jde o párové bubliny, rodinné bubliny nebo obecné skupinové bubliny.

Párová bublina

Párová bublina

Skupinová bublina

Skupinová bublina

Například +5 jednotlivec ve vztahu s -6 jednotlivcem bude mít za následek průměr párových bublin -1. Nestačí zvýšit energetický průměr jedné osoby, musíme se vypořádat s energetickým průměrem celé bubliny.

Zvyšování energetického průměru je klíčem ke skutečné změně a je přímým důsledkem Star Matrixu. Speciálně na zvýšení energetického průměru v oblasti peněz vytvořila Silvia Hartmann Money kurz.


Jsme odborníci na energii, potenciál, motivaci a další nefyzické = energetické složky, se kterými se všichni každodenně setkáváme. Naučíme vás, jak se energizovat (zvládat stres), získat sebedůvěru i jak zvýšit svůj energetický průměr. Rádi vám pomůžeme obohatit váš život o 16,7% informací, a exponenciálně tak zlepšit vaše výsledky, vztahy i naplnění. Výcviky a kurzy pořádáme ve spolupráci s Bhakti.