Energetické světy

Existují vůbec nějaké Energetické světy?

Energetické světy, jsou světy, které existují bok po boku s fyzickou realitou, s fyzickým světem, který „dobře“ známe.
Nejen lidé mají svá energetické těla – VŠECHNY VĚCI MAJÍ SVOU ENERGETICKOU ROVINU.

Vedle HARDu (fyzické reality) existují také plně funkční, neuvěřitelně komplexní a krásné energetické světy. To, co se v nich děje, přímo ovlivňuje to, co se děje v HARDu, protože jsou součástí stejného systému, stejného Vesmíru.

Existuje mnoho věcí, zejména chování lidí a zvířat, které nedávají vůbec žádný smysl, když se na ně díváme jenom z pohledu HARD okolností.

Je to jednoduché. Jako lidské bytosti máme velmi reálný vliv k utváření a formování energii v energetických světech, abychom ovlivňovali změny tam A pak i v HARDu. Dalo by se to nazvat „Energetickou magií“.

Schopnost číst energetické světy a vidět, co se tam děje, je funkcí lidské Energetické mysli. Dá se to naučit a pro lidské bytosti je to vlastně přirozené. Práce s energetickými světy A s HARDem jako jedním jediným systémem, lidem přináší zcela jinou zkušenost – i když se vůbec nezmění žádná z fyzických okolností, ve kterých se nacházejí.

Použití bezpečných, strukturálních a logických přístupů, jako je SuperMind, EMO a Energetické symboly, umožňuje současným moderním lidem vstoupit do těchto energetických světů, do skutečného světa zázraků, který tady vždy byl, a právě teď je.

 

Energetické formy

Existuje nespočet energetických forem, o kterých vůbec nic nevíme a kterým v současnosti ještě nerozumíme. Je velmi důležité nedávat jim žádné špatné „nálepky“ nebo „z nich nedělat něco, čím nejsou“.

Všechny energetické formy a výskyty nazýváme EREA – existující energetické reality, takže je nám jasné, že:
a) opravdu tam něco je
b) že o této energetické formě zatím nic nevíme a potřebujeme zjistit více.

Všechny energetické formy – EREA – se řídí obecnými energetickými pravidly, což nám dává dobrý výchozí bod pro zacházení s nimi, bez ohledu na to, jaké mohou být.

Nezohledníme-li energetické světy, nedává svět smysl.

Když jsou energetické světy započítány, realita se stává logickou.

.


Jsme odborníci na energii, potenciál, motivaci a další nefyzické = energetické složky, se kterými se všichni každodenně setkáváme. Naučíme vás, jak se energizovat (zvládat stres). Rádi vám pomůžeme obohatit váš život o 16,7% informací, a exponenciálně tak zlepšit vaše výsledky, vztahy i naplnění. Výcviky a kurzy pořádáme ve spolupráci s Bhakti.