EMO

Co je to EMO?

EMO – energie v pohybu – je rychlý a mimořádně účinný způsob, jak se vypořádat se všemi emocemi, blokádami, a jinými energetickými problémy. Tato technika je vhodná pro lidi, kteří nechtějí o svých pocitech (problémech) mluvit. Je také vhodná pro ty, kteří nejsou zvyklí sdílet své pocity a i pro ty, kteří o svých problémech mluvit nesmí….. a přesto se jejich záležitost vyřeší. Umí toho však mnohem víc….

Další zázračná terapeutická metoda?

Určitě NE (jen) terapeutická, ANO rychlá a trochu zázračná (vždyť nepotřebujete sdělit vůbec nic a s Energistou vyřešíte, co potřebujete). Nepomáhá jen od nepříjemných stavů, negativních emocí a energetických problémů, které mimochodem dokáže vyřešit velmi, opravdu velmi rychle. EMO má využití i na pozitivní straně Energistického grafu, kde se nacházejí např. dobré nápady, sebedůvěra, úspěch, oblíbenost, maximální využití svého potenciálu. Samozřejmě pří definování cílů a vizí nebo při Energetickém koučování je nezbytností. Energistika je o práci s energetickým tokem v energetickém těle. A v tomto ohledu je pro Energistu při zlepšování toku energie volbu číslo 1.  Shrnu-li to, pak se tato kouzelná a mimořádně rychlá technika uplatní ve všech 21 stavech, v nichž se naše energetické tělo může nacházet.

Jak to funguje?

Podívejte se na krátké video, CO umí a JAK rychle to zvládne.

 

V EMO je klíčovým konceptem Kreativní šablona, která praktikovi pomáhá dělat správné věci ve správný čas

Kdo dělá E M O?

Seznam praktiků naleznete na zde

S čím mi E M O pomůže?

 


ENERGISTI specialisti na energii, potenciál, motivaci a další nefyzické = energetické složky, se kterými se všichni každodenně setkáváme. Na speciálním školení EMO vás naučíme, jak se spojit se svou Kreativní šablonou, stejně tak i se šablonou druhých lidí, kde se krom jiného naučíte JAK „plout“ po proudu, využít jeho sílu, dosáhnout svých cílů snadněji, „číst“ energii a následovat Přírodní zákony.

Výcviky a kurzy pořádáme ve spolupráci s Bhakti.